SARYAP İNŞAAT

HAKKIMIZDA

Saryap Vizyonu

Vizyonumu gün geçtikçe geliştirerek sizleri daha mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Çevreye ve şehre uyumlu, tekniğe, altyapıya ve estetiğe önem veren, ülkenin alışılmış inşa anlayışını değiştirmek, ayrıcalıklı yaşam alanları oluşturmaktır.

Misyonumuz

Rüya gibi bir proje,ayrıcalıklı koşullarda yaşayan insanlar,topluma,bölgeye ve ülkeye kalıcı değerler kazandırmaktır.

Hakkımızda

Doğaya ve çevreye duyduğumuz saygıyla, yapı sektöründe yeni, farklı, ayrıcalıklı “rüya gibi” projeler inşa etmeye devam ediyoruz.

Çevre Dostu

Kaynakların hızla tükenmesinden dolayı inşaat projelerimizde çevre dostu binalara yönelim başlatmıştır.

Müşteri Memnuniyeti

Görüş ve önerilerinize değer verip, isteklerinize uygun projeler tasarlayarak konfor garantisi sunmak hedefimizdir.

Mimari Tasarım

Uzun süredir projelerimizin temelinde yer alan profesyonel ekibimiz ile çağdaş tasarımları sizlerle buluşturuyoruz .

Kıbrıs'ın lider inşaat firması

Prensiplerimizle, tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi ,bölgemize şehrimize ve ülkemize,modern farklı ayrıcalıklı yaşam alanları inşa etmenin gayreti içerisinde yürütüyoruz.

Saryap, Kıbrıs’ta inşaat anlayışını ve sıradanlığını kökten değiştirme fikriyle,farklı,insana dokunan,doğaya saygılı,çevreye uyumlu projesiyle kıbrıs ekonomisine katma değer,insan yaşamına da artı değer sağlamaktadır Bu anlayış ve uygulamayla da model alınan bir şirket konumuna gelmiştir.

Türkiye’de ve dünyanın çeşitli şehirlerinde gerçekleştirdiği projelerle Saryap İnşaat 25 yıllık tecrübeyle markalı projelerin öncüsü olmaya devam edecektir.Bu azim ve kararlılıkla Saryap’ın Edelweiss projesiyle iskele bölgesinin çehresini değiştireceğine inancımız tamdır.

Saryap İnşaat

Saryap inşaat olarak,bilgi birikim ve tecrübelerimizden hareketle ,insana doğaya ve çevreye duyduğumuz saygıyla,yapı sektöründe yeni,farklı,ayrıcalıklı “rüya gibi” projeler inşa etmeye devam ediyoruz.Yatırım değeri yüksek,kaliteli,nitelikli,ferah ve yaşanılabilir projeler üretmek için gece-gündüz çalışmaktan yılmıyoruz. Kuzey Kıbrıs’ın en prestiji projesi olarak 2016 yılında "PLATINUM AWARDS" ödüllerini kazandı.Tüm projelerimizde beş yıldızlı hizmet veren ve özel tasarlanmış dairelere sahip projelerin temelleri atılmaktadır.

Saryap İnşaat Haberler

Saryap Group

Saryap İnşaat olarak her gün daha çok gelişerek sizlerin ihtiyaçlarına göre projeler oluşturmaya devam ediyor.