Bahar Evleri


Tekirdağ & Çorlu

Saryap İnşaat tarafından Tekirdağ Çorlu'da geliştirilen bir villa projesidir.

Projede toplam 14 adet villa bulunmaktadır. Çerkezköy'ün en prestijli mevkiinde siz ve ailenizin konforunu düşünerek, modern ve pratik hayata göre tasarladığımız akıllı daire tipleriyle Bahar evlerinizde beş yıldızlı bir yaşama kavuşacaksınız.

DAİREMİZİ İNCELEYİN

SARYAP İNŞAAT

1-) SARYAP LİMİTED ŞİRKETİ siz yatırımcılarımızın satın almayı düşündüğü konutlarınıza 4 yıl kira kontratı garantisi veriyoruz ve bu süreçte dairenizin tüm bakım ve onarımları ile ilgileniyoruz.

2-) Siz yatırımcılarımızın bu fırsattan faydalanarak almayı düşündüğünüz konutların bizimle yapılacak olan sözleşmenin 4 yıl dolmadan dilediğiniz zaman iptal etme hakkına sahipsiniz
3-) Kiralamayı taahhüt ettiği daireleri mobilyalı olarak kabul edecektir.Mobilya kısmı yatırımcılar tarafından SARYAP İNŞAAT'ın belirlemiş olduğu mobilya,aksesuarları kullanacaktır.


4-) SARYAP İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ olarak siz yatırımcılarımızın yanında olabilmek ve bu süreci daha aza indirebilme anlayışı ile projelerimizi başlattık.

KATALOĞU İNCELEYİN

ÇORLU'DA GELİŞTİRİLEN PROJEMIZ

Villa türünde planlanan projemiz toplamda 14 adet konuttan oluşmaktadır. 149 metrekare alan olan villalar, 4+1 tipinde tasarlanıp modern ve pratik hayata göre tasarlanan akıllı daire özelliği taşımaktadır.

İNCELEYİN